İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016 -2017 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Can EKER layık görüldü.

3.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Can EKER layık görüldü.  

30.06.2017 tarihinde, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, Üniversite Rektörü Sayın Prof. Dr. Ahmet KIZILAY, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mahmut DURMUŞ, akdemisyenler ve çok sayıda misafirin önünde gerçekleşen ödül töreninde,Plaketimizi ve Belgemizi ATUDER adına Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Doç. Dr. Hakan OĞUZTÜRK Bey verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Hakan OĞUZTÜRK ve diğer öğretim üyelerine , emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Can EKEN'i  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

Video için Tıklayınız

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ