Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi 2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Fatih UÇAR ve Dr. Süeda Ecem YILMAZ layık görüldü.

4.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden den iki isim Dr. Fatih UÇAR ve Dr. Süeda Ecem YILMAZ layık görüldü.  

30.06.2017 tarihinde, Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, gerçekleşen ödül töreninde, Plaketimizi ve Belgemizi Acil Tıp A.D öğretim üyelerinden Doç. Dr. Zerrin Defne DÜNDAR verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Prof. Dr. Başar CANDER'e, Prof. Dr. Mehmet GÜL'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Fatih UÇAR ve Dr. Süeda Ecem YILMAZ 'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ