Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülü Dr. İbrahim Halil ÇELİK layık görüldü.

5.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;      

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. İbrahim Halil ÇELİK layık görüldü. 30.06.2017 tarihinde, Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde yapılan mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kazez, Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim Vekili Prof. Dr. Refik Ayten, Fırat Üniversitesi Yöneticileri, öğretim üyeleri, mezun olan 123 öğrenci ve aileleri katıldı.

Plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.D Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa YILMAZ verdi

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Mehtap GÜRGER'e ve diğer öğretim üyelerine , emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Halil İbrahim ÇELİK'i  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

Ödül Töreni Videosunu izlemek için tıklayınız.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ