Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016 -2017 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Irmak SALT ve Dr. Tuğberk ARSLAN layık görüldü.

7.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;      

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'n den Dr. Irmak SALT, Dr. Tuğberk ARSLAN layık görüldü.   07.07.2017 tarihinde, Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi Festival alanında yapılan Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.D öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. M. Ferudun ÇELİKMEN verdi. 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Sezgin SARIKAYA'ya ve diğer öğretim üyelerine , emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Irmak SALT, Dr. Tuğberk ARSLAN  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ