Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı ''Acil Tıp Stajında en Başarılı İntern Doktor Ödülü” Dr. Bilge TÜRKMENOĞLU layık görüldü.

20.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;            

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,    

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Bilge TÜRKMENOĞLU layık görüldü.Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.D Başkanı Prof. Dr. Bülent ERDUR verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. D Başkanlığına,  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.        

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr.Bilge TÜRKMENOĞLU 'nu Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ