Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016 - 2017 yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Mehmet Alperen UĞUR layık görüldü.

28.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;            

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,    

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'n den Dr. Mehmet Alperen UĞUR layık görüldü. Tıp Fakültesi'nin mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.D Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayşegül BAYIR verdi.  

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. D Başkanı Prof. Dr. Ahmet AK ve diğer öğretim üyelerine,  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.        

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Mehmet Alperen UĞUR 'u Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ