Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi 2016 - 2017 yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Murat YÜNCÜ layık görüldü.

30.07.2017

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;              

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,     
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,     

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Murat YÜNCÜ layık görüldü. 

Tıp Fakültesi'nin 30.06.2017 tarihinde Üniversitenin  Kültür ve Kongre Merkezinde, Rektör Yardımcısı, Tıp Fakültesi Dekanı akademisyenler ve mezun yakınlarının katılımı ile yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.D Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat YÜCEL verdi.    

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. D Başkanlığına ve diğer öğretim üyelerine,  emeği geçen herkese teşekkür ederiz.          

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Murat YÜNCÜ'yü Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ