Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017 -2018 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülü Dr. Lara TAŞAN layık görüldü.

06.06.2018

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;      

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Yakındoğu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Lara TAŞAN layık görüldü.  12.06.2018 tarihinde, Üniversitenin Kongre Salonunda yapılan Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gamze MOCAN ve Acil Tıp A.D Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Emel ERKUŞ SİREKCİ Hanım verdiler.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,Yakındoğu Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlı Prof. Dr. Gamze MOCAN'a, Acil Tıp A.D Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Emel ERKUŞ SİREKCİ 'ye ve diğer öğretim üyelerine , emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Lara TAŞAN'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ