İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017 -2018 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülü Dr. Betül OKUR layık görüldü.

20.06.2018

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   

Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Betül OKUR layık görüldü. 

19.06.2018 tarihinde, Üniversitenin Güney kampüsü Kavacık / Beykoz / İstanbul'da yapılan ve Tıp Fakültesi Dekanı, akademisyen ve çok sayıda velinin katıldığı Mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi ATUDER Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul İl Sağlık Müdürlğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı  Dr. Öğrt. Üyesi Semih KORKUT Bey verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Betül OKUR'u  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ