Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017 -2018 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Meryem ÇALIŞKAN layık görüldü.

20.07.2018

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Meryem ÇALIŞKAN layık görüldü. 

29.06.2018 tarihinde Avlu Balıkesir'de yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Eylem ERSAN verdi. 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Meryem ÇALIŞKAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ