Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Oktay MERTTURK layık görüldü.

12.06.2019

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Oktay  MERTTURK layık görüldü. 

11 Haziran 2019 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi'nde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Mücahit AVCİL verdi. 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Oktay  MERTTURK'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ