Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Çağlayan Atakan BİLGİN layık görüldü.

22.06.2019

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Çağlayan Atakan BİLGİN layık görüldü.  
21 Haziran 2019 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Öğretim Üyesi  Dr. Öğrt Üyesi Serhat KARAMAN verdi. 
  
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,   Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.     
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,    Dr. Çağlayan Atakan BİLGİN'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ