İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Rumeysa YEŞİLYURT layık görüldü.

26.06.2019

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Rumeysa YEŞİLYURT layık görüldü.  25 Haziran 2019 tarihinde Medipol Üniversitesi Güney Yerleşkesi Beykoz Kampüsünde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu Başkanı  Prof. Dr. Başar CANDER verdi.
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, İstanbul Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Rumeysa YEŞİLYURT'u Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ