Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Özay ÖZCAN layık görüldü.

1.07.2019

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Özay ÖZCAN  layık görüldü.  27 Haziran 2019 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi. Mücahit GÜNAYDIN verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,   Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Ayrıca ödülümüzle ilgili olarak diğer Giresun Üniversitesi  Tıp Fakültesinin diğer branş hocalarının söylediği övgü dolu sözler ve böyle bir ödülünün düşünülüp verilmesinden dolayı derneğimizi tebrik etmetleri bizi memnun etmiştir.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Özay ÖZCAN 'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ