Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2018 -2019 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Sümeyye YÜKSEL ve Dr. Müberra CANBAZ layık görüldü.

4.07.2019

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Sümeyye YÜKSEL ve  Dr. Müberra CANBAZ layık görüldü.  Plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı Dr. Öğretim Üyesi . Emine KADIOĞLU ve Dr. Öğretim Üyesi Murtaza KAYA verdiler.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Sümeyye YÜKSEL ve  Dr. Müberra CANBAZ'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ