Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Berk YILMAZ layık görüldü.

28.06.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Berk YILMAZ  layık görüldü.  25 Haziran 2020 tarihinde Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Pandemi koşulları altında gerçekleştirdiği 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Fakülte Dekanı Prof. Dr. Canan ÇELİK ve Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Abdussamed VURAL  verdi.
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Berk YILMAZ 'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ