Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. İkbal Hilal AKAN layık görüldü.

25.07.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;        
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
 
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. İkbal Hilal AKAN layık görüldü.  
 
Covid - 19 Pandemisi koşullarına uygun olarak tertiplenen ve 14 Temmuz 2020  tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyesi Dr. Öğrt. Üyesi Atakan SAVRUN Bey  verdi.   
 
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi ALİ AYGÜN'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  
 
 
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. İkbal Hilal AKAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ