Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Feyzi Yunus ARSLAN layık görüldü.

28.07.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;        
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Feyzi Yunus ARSLAN layık görüldü.  

Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyeleri Dr. Öğrt Üyesi Harun YILDIRIM ve Dr. Öğrt. Üyesi Murtaza KAYA'nın da katıldığı ve Covid - 19 Pandemisi koşullarına uygun olarak tertiplenen plaket ve belge töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Başkanı ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğrt. Emine KADIOĞLU ve Dekan Prof. Dr. Mustafa Cem ALGIN Bey  verdi.   
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Kütahya Sağlık Bilimleri   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Feyzi Yunus ARSLAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ