Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Onur KARAKAŞ layık görüldü.

7.08.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;        
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Onur Karakaş layık görüldü.  

Covid - 19 Pandemisinden dolayı,  Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen plaket ve belge törenine  Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Mücahit AVCİL Öğretim Üyesi  Doç. Dr. Ali DUMAN, Dr. Öğrt. Üyesi Yunus Emre ÖZLÜER ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr Erdem Ali ÖZKISACIK katıldı.
 
Plaketimizi ve belgemizi  Prof. Dr. Erdem Ali ÖZKISACIK verdi.
 
 
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,   Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Onur Karakaş'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ