Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Ekrem KOCATÜRK layık görüldü.

18.08.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ; 
       
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Ekrem KOCATÜRK layık görüldü.  
 
Covid - 19 Pandemisi yeni normallerine göre maske + mesafe + hijyen kurallarına uygun olarak 17 Ağustos 2020 tarihinde Dekanlık Binasında yapılan törene Doç. Dr. Özlem Bilir, Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Özcan YAVAŞİ, Dr. Öğrt. Üyesi. Gökhan ERSUNAN, Dr. Öğretim Üyesi Mehmet ALTUNTAŞ katıldı. Belgemizi Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Özlem BİLİR Hanım verdi, Plaketimizi de  Dr. Öğrt. Üyesi. Gökhan ERSUNAN Bey verdi.
 
 
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Recep Tayyip Erdoğan  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Ekrem KOCATÜRK'ü Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ