Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Belkıs YILMAZ, Dr. Alp GİRAY ve Dr. Doğa ÇAPAR layık görüldü.

21.08.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ; 
       
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Belkıs YILMAZ, Dr. Alp GİRAY ve Dr. Doğa ÇAPAR layık görüldü.  
 
 
 
Covid - 19 Pandemisi yeni normallerine göre maske + mesafe + hijyen kurallarına uygun olarak 21 Ağustos 2020 tarihinde Ufuk Üniversitesinde yapılan törende belgemizi Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyesi Dr. Öğrt. Üyesi Burak KATİPOĞLU verdi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Belkıs YILMAZ, Dr. Alp GİRAY ve Dr. Doğa ÇAPAR'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ