Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne  Dr. Sercan DOLKUNDARI layık görüldü.

1.09.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ; 
       
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Kahramanmaraş Sütçü İmam  Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Sercan DOLKUNDARI layık görüldü. 
 
 
Covid - 19 Pandemisi yeni normallerine göre maske + mesafe + hijyen kurallarına uygun olarak 30 Haziran 2020 tarihinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde yapılan törende plaketimizi ve belgemizi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu verdi.
 
 
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kahramanmaraş Sütçü İmam  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt Üyesi Hakan HAKKOYMAZ'a ve diğer Öğretim Üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Sercan DOLKUNDARI'yı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ