Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2019 -2020 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Umay DİLEK ve Dr. Simay ÇİL layık görüldü.

25.10.2020

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Umay DİLEK ve Dr. Simay ÇİL layık görüldü.  Plaketimizi ve belgemizi Covid - 19 Pandemisi koşullarına uygun olarak, 21 Ekim 2020 tarihinde yapılan törende Acil Tıp A.B.D Başkanı Prof. Dr. Sezgin SARIKAYA ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sina ERCAN Bey  verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Umay DİLEK ve Dr. Simay ÇİL'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ