Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Muhammed CEMALLIOĞLU layık görüldü.

24.06.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden  Dr. Muhammed CEMALLIOĞLU layık görüldü.  Covid-19 Pandemisi nedeniyle tören yapılamadığından 23.06.2021 tarihinde acil servis önünde küçük bir seremoni ile plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Kasım Turgut, Doç. Dr. İrfan AYDIN, Doç. Dr. Umut GÜLAÇTI ve Asistan Dr. Cihad SÖNMEZ'in katılımı ile verildi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,   Adıyaman l Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, dönem birincisi Dr. Muhammed CEMALLIOĞLU'nu Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ