Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Batuhan OKATAN layık görüldü.

29.06.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze  Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nden Dr. Batuhan OKATAN layık görüldü. 17.06.2021 tarihinde yapılan Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde  plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Nurşah BAŞOL Hanım verdi. Ayrıca yine Acil Tıp A.B.D öğretim üyesi Doç. Dr. Serhat KARAMAN'da yemin törenini gerçekleştirdi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, dönem birincisi Dr. Batuhan OKATAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ