Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Orhun BEŞİRLİ layık görüldü.

30.06.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;   
     
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Orhun BEŞİRLİ layık görüldü. 29.06.2021 tarihinde yapılan Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde  plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı  Prof. Dr. Ahmet DEMİRCAN Bey verdi. 
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi  Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na, Dönem 6 Koordinatörü Doç. Dr İsa KILIÇASLAN'a, diğer öğretim üyelerine  ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Orhun BEŞİRLİ 'yi Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ