Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Betül GÜNGÖR layık görüldü.

2.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Betül GÜNGÖR layık görüldü.  Plaketimizi ve belgemizi  mezuniyet töreninde Acil Tıp A.D Başkan vekili Doç. Dr. Uğur LÖK verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Hakan HAKKOYMAZ'a  ve diğer Öğretim Üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Betül GÜNGÖR'ü Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ödül Töreni ile ilgili videoyu seyretmek için tıklayınız.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ