Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Yasin SAKİN layık görüldü.

5.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Yasin SAKİN layık görüldü.  Plaketimizi ve belgemizi  01 Temmuz 2021, Perşembe günü GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezinde yapılan mezuniyet töreninde Acil Tıp A.D Başkanı  Prof. Dr. Behçet AL verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Prof. Dr. Behçet AL'a  ve diğer Öğretim Üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Yasin SAKİN 'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Videoyu izlemek için tıklayınız.

 

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ