Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Cafer YELKENCİ ve Dr. Hüseyin DEDECANİ layık görüldü.

7.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Cafer YELKENCİ ve Dr. Hüseyin  DEDECANİ layık görüldü. 

29.06.2021 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyesi Dr. Öğrt. Üyesi Gökhan ERSUNAN ve Dr. İsmail ATAŞ verdi. 

Ayrıca ATUDER Başkanı Prof. Dr. Başar CANDER Hocamızın 3 Ciltlik Cander Acil Tıp Temel Başvuru Kitabı da hediye edildi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Cafer YELKENCİ ve Dr. Hüseyin  DEDECANİ'yi Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ