Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 2020 - 2021 Eğitim Öğretim yılında “Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. İsmail BURAK YAVUZ layık görüldü.

08.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;   
     
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. İsmail BURAK YAVUZ layık görüldü. Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Pandemi koşulları altında gerçekleştirdiği 2020 - 2021 Eğitim ve Öğretim yılı mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Fakülte Dekan Yardımcısı ve Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mücahit GÜNAYDIN tarafından verildi.
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Giresun Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. İsmail BURAK YAVUZ'u Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ