Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr Melike SARGIN layık görüldü.

13.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr Melike SARGIN layık görüldü. 

07.07.2021 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyeleri Dr. Öğretim. Üyesi Harun YILDIRIM ve Dr. Öğretim Üyesi Murtaza KAYA'nın da katılımı ile  Ana Bilim Dalı  Başkanı Doç. Dr. Emine KADIOĞLU verdi. 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Kütahya Sağlık Bilimleri  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr Melike SARGIN  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Videoya Bakmak için Tıklayınız.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ