Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. İdris BULGAN layık görüldü.

13.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. İdris BULGAN layık görüldü. 05 Temmuz 2021 tarihinde Düzce Üniversitesi Stadyumunda yapılan mezuniyet töreninde plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Hasan SULTANOĞLU verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. B. D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. İdris BULGAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ödül Törenini izlemek için tıklayınız.

  

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ