Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Rabia IŞIK layık görüldü.

17.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Rabia IŞIK layık görüldü.

Plaketimizi ve belgemizi  Rektör Prof. Dr. Sedat MURAT Bey verdi. Rektörlük makamında düzenlenen takdim töreninde Acil Tıp Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Okhan AKDUR, Dr Öğr Üye Murat DAŞ, Dr Öğr Üye Canan AKMAN ve Dr Öğr Üyesi Gökhan AKDUR hazır bulundular.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,   Çanakkale 18 Mart  Üniversitesi Rektörlüğüne, Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Rabia IŞIK'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ