Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Eser BÜYÜKAŞIK layık görüldü.

17.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Eser BÜYÜKAŞIK layık görüldü.  

06.07.2021 tarihinde, Ufuk Üniversitesi'nde yapılan Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, çok sayıda misafirin, Akademisyenin, Tıp Fakültesi Dekanının önünde gerçekleşen ödül töreninde, Plaketimizi ve Belgemizi Genç ATUDER Üyesi  Doç. Dr. Togay EVRİN Bey verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığına, Doç. Dr. Togay EVRİN'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Eser BÜYÜKAŞIK'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ