Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Mohammed J.M ABUEED layık görüldü.

24.07.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Mohammed J.M ABUEED layık görüldü. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin Pandemi koşulları altında gerçekleştirdiği 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp Anabilim Dalı Doktor Öğretim Üyesi Gizem GİZLİ verdi.
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Mohammed J.M ABUEED'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ