Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr Hamza Baha KANDEMİR layık görüldü.

5.08.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr Hamza Baha KANDEMİR layık görüldü. Plaketimizi ve belgemizi  Dr. Öğretim Üyesi Hülya SEVİL ve Dr. Öğretim Üyesi Oya AKPINAR ORUÇ'un katılımı ile Acil Tıp A.D Başkanı Doç. Dr. Şerife ÖZDİNÇ verdi.   
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.     
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr Hamza Baha KANDEMİR'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ