Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı " Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor " Ödülüne Dr. Berna KOŞ, Dr. Yaren ÖZDEMİR ve Dr. Nur Gizem ELİPEK layık görüldü.

17.08.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,

Bu amacımıza uygun olarak 2007 yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesinden Dr. Berna KOŞ, Dr. Yaren ÖZDEMİR, Dr. Nur Gizem ELİPEK layık görüldü.

Plaketimizi ve belgemizi mezuniyet töreninde Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Naci KARACAOĞLU verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B. D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Berna KOŞ, Dr. Yaren ÖZDEMİR, Dr. Nur Gizem ELİPEK'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Mezuniyet Töreni videosunu izlemek için tıklayınız.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ