Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Çağdaş ATAOĞLU layık görüldü.

11.09.2021

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Çağdaş ATAOĞLU layık görüldü.  Plaketimizi ve belgemizi 10.09.2021 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde Acil Tıp A.D Dr. Öğretim Üyesi. Mustafa Ferudun ÇELİKMEN verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Çağdaş ATAOĞLU'nu Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ