İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr Yasin SARAÇ, Dr. Beyzanur SU, Dr Elif CUCİ, Dr. Ömer DEMİR, Dr. Zeliha AKBULUT layık görüldü.

14.06.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Yasin SARAÇ, Dr. Beyzanur SU, Dr. Elif CUCİ, Dr. Ömer  DEMİR, Dr. Zeliha AKBULUT  layık görüldü. 

Bölüm Başkanı Prof. Dr. Neslihan YÜCEL , Prof. Dr. Muhammet GÖKHAN TURTAY ve Doç. Dr. Mehmet Ediz SARIHAN'ın  katılımı ile Acil Tıp A.B.D önünde küçük bir sermoni yapıldı.  

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,   Dr Yasin SARAÇ, Dr. Beyzanur SU, Dr Elif CUCİ, Dr. Ömer  DEMİR, Dr. Zeliha AKBULUT'u  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ