Van Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Burak SOMKAYA ve Dr. Betül KÖMÜRCÜ layık görüldü.

26.06.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Burak SOMKAYA  ve Dr. Betül KÖMÜRCÜ  layık görüldü. 

23.06.2022 tarihinde Üniversite Spor Kompleksinde gerçekleşen 22. Dönem Mezuniyet Töreninde plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Başkanı Prof. Dr. Sevdegül BİLVANİSİ takdim etti

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Burak SOMKAYA  ve Dr. Betül KÖMÜRCÜ'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ