Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. İlkay Evrim ERDOĞAN layık görüldü.

30.06.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. İlkay Evrim ERDOĞAN layık görüldü. 

25.06.2022 tarihinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Başkanı Prof. Dr. Başar CANDER takdim etti.

Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Mehmet DOKUR Bey'in kızı Dr. Sema Nur DOKUR'da mezun olarak tıp camiasına katıldı.

Diploma töreninde Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan YÜKSEL , ATUDER Başkanı Prof. Dr. Başar CANDER'de Dr. Sema Nur DOKUR'u tebrik edip, başarı dileklerinde bulundular.

ATUDER olarak Doç. Dr. Mehmet DOKUR ve Dr. Sema Nur DOKUR'u tebrik ederiz.

 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. İlkay Evrim ERDOĞAN'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ