ATATÜRK Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Edip Süha GÜRPINAR, Dr. Emre GÜNDOĞDU, Dr. İrem GÖKÇE layık görüldü.

1.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;       

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,   
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,   

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze,  ATATÜRK Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden  Dr. Edip Süha GÜRPINAR, Dr. Emre GÜNDOĞDU, Dr. İrem GÖKÇE  layık görüldü. 

30 Haziran 2022 Perşembe günü yapılan Acil Tıp A.B.D'da yapılan törenle ödüllerimizi ATATÜRK Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp A.B.D Başkanı ve Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Zeynep ÇAKIR, Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Erdal TEKİN, Dr. Öğretim Üyesi Fatma TORTUM birlikte verdiler.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, ATATÜRK Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanı Prof. Dr. Zeynep ÇAKIR'a, diğer öğretim üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Edip Süha GÜRPINAR, Dr. Emre GÜNDOĞDU, Dr. İrem GÖKÇE'yi   Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ