Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Ahmet GÖKÇE layık görüldü.

04.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan;     
   
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Ahmet GÖKÇE layık görüldü. Karabük Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde  plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Nazmiye KOYUNCU takdim etti.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Karabük   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, dönem birincisi Dr. Ahmet GÖKÇE'yi  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ