Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Selçuk Buğra SAĞLAM layık görüldü.

04.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze  Bozok   Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Selçuk Buğra SAĞLAM layık görüldü. Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi Acil Tıp A.B.D Öğretim üyesi Doç. Dr. İbrahim ÇALTEKİN ve Doç. Dr. Emre GÖKÇEN birlikte  verdiler.
   
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Bozok   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Selçuk Buğra SAĞLAM'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ