Kars Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Ali ŞAHİN layık görüldü.

14.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,    
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Kars Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Ali ŞAHİN layık görüldü.   
 
14.06.2022 tarihinde yapılan mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.D Başkanı  Dr. Öğretim Üyesi Levent ŞAHİN Bey verdi.  
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Kars Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,Dr. Ali ŞAHİN'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ