Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. İbrahim ÜNEY layık görüldü.

14.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;        
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. İbrahim ÜNEY layık görüldü.  

Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Yeşim TEKŞENAcil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt. Üyesi Murtaza KAYA ve Dr. Öğrt Üyesi Harun YILDIRIM'ın katıldığı bir törenle plaketimiz ve belgemiz verildi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Kütahya Sağlık Bilimleri   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.  
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. İbrahim ÜNEY'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ