Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülüne Dr. Ömer Faruk ÇİÇEK layık görüldü.

18.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ; 
       
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Kahramanmaraş Sütçü İmam  Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Ömer Faruk ÇİÇEK layık görüldü. 
 
Plaketimizi ve belgemizi Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Hakan HAKKOYMAZ Bey verdi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kahramanmaraş Sütçü İmam  Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Hakan HAKKOYMAZ'a ve diğer Öğretim Üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz.    
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Ömer Faruk ÇİÇEK'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ