Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr Arda GÖKALP layık görüldü.

18.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülümüze, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr Arda GÖKALP layık görüldü. Plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.B.D Başkanı Doç. Dr. Şerife ÖZDİNÇ, Dr. Öğretim Üyesi Hülya SEVİL ve Dr. Öğretim Üyesi Oya AKPINAR ORUÇ birlikte verdiler.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri   Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
    
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr Arda GÖKALP'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ