Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Feryat İGİT layık görüldü.

21.07.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Feryat İGİT layık görüldü. Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde, plaketimizi ve belgemizi  Acil Tıp A.B.D Öğretim Üyesi  Doç. Dr. Metin ATEŞÇELİK verdi. 
Ayrıca Acil Tıp A.B.D'da Doç. Dr. Mustafa YILMAZ, Doç. Dr. Mehtap GÜRGER ve anabilim dalı başkanı Doç. Dr. Mehmet Çağrı GÖKTEKİN'in katılımı ile de küçük bir tören düzenlendi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı,  Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A. B. D Başkanlığı'na ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.     
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Feryat İGİT'i Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ