Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Onur AMAÇ layık görüldü

01.08.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Onur AMAÇ layık görüldü.  

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, çok sayıda misafirin, Akademisyenin, önünde gerçekleşen ödül töreninde, Plaketimizi ve Belgemizi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.  Murat CAN Bey verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı  Prof. Dr.  Murat CAN'a, Acil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt Üyesi Hilal HOCAGİL'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Onur AMAÇ'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

​​

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ